גני ילדים

אודות: 

הציבור באור יהודה מסורתי ברובו. רגשי החיבה לערכי המסורת הינם טבעיים לו כמו החיבור לעם, למדינה ולחברה הישראלית. למרות זאת, החינוך הממלכתי דתי, המשלב את הערכים הללו, כמעט ולא קיים בעיר.

יחד עם הרשות המקומית ומשרד החינוך החל הגרעין התורני אור יהודה במהלך של החזרת החינוך הממלכתי דתי כמוביל החינוך הדתי באור יהודה והקמנו בשנת תש"ע את גן הילדים הראשון של העמותה. בגן זה ובגנים שלאחריו הקפדנו על בחירת צוות מקצועי מהשורה הראשונה ועל תכנים לימודיים ברמה הגבוהה ביותר. זכינו לראות ביקוש גדול מאד לגנים ובשנת תשע"ו נפתח הגן החמישי.

 

בגני הילדים אנו שמים דגש חזק מאד על חינוך יהודי ערכי ציוני לאהבת הזולת, אהבת הארץ והחיבור למסורת יחד עם השקעה מרובה במקצועיות ומצוינות לימודית לפי דרישות משרד החינוך. בגנים צוות מקצועי מסור וחם אשר שם דגש מיוחד ליחס האישי ולקידומו של כל אחד ואחד מהילדים. בנוסף, מידי שבוע מגיע לגן "רב הגן", חבר הגרעין התורני אור יהודה,  ללמד את הילדים את פרשת השבוע בצורה חוויתית ומותאמת לגילם.

סביב מערכת הגנים ישנה פעילות קהילתית רבה להורים, לאחים ולילדים עצמם. במהלך כל השנה ישנם פעילויות רבות ומגוונות כגון סליחות, סדר ט"ו בשבט משותף, סעודת מלווה מלכה ועוד..

הגנים, הינם גנים ממלכתיים דתיים בפיקוח מלא של הרשות המקומית ומשרד החינוך והינם פתוחים לציבור הרחב כך שכל המעוניין להרשם- מתקבל בשמחה.

כמו כן ישנה אפשרות של צהרון בהנחת התמ"ת – בהתאם למספר הנרשמים
 

גני הילדים של הגרעין התורני אור יהודה:

ברח' יוסף קארו 12:

גן סביון- מיועד לגילאי 3-4  (ט.ט חובה- ט.חובה) 

            הצוות- גננת: רונית, סייעת: חניטה

גן גולן- מיועד לגילאי 5 (חובה), משותף לחטיבה הצעירה של ביה"ס "סעדיה גאון"

           הצוות- גננת: עפרה מויאל, סייעת: רחל כוכב

ברח' כצנלסון:

גן ערמון- מיועד לגילאי 3-4 (ט.ט חובה- ט.חובה) 

           הצוות- גננת: רחל וייס, סייעת: מיכל חוביבה 

גן דקל - מיועד לגילאי 5 (חובה)

           הצוות - גננת: יעל דהן, סייעת: כוכבה בגייב

 

לפרטים נוספים, לתיאום סיורים ולהרשמה- 0528776800